044 568 27 36
044 331 00 02
Акция!

Як відомо всі сучасні автомобілі напхані електронікою. У більшості випадків - це добро. Безліч датчиків розташовані в самих різних вузлах і агрегатах автомобіля і допомагають дуже точно встановити несправність. Достатньо підключити комп'ютер в спеціальний роз'єм, і він безпомилково видасть всі проблеми, які зафіксували датчики, тобто до ремонту можна приступати вже точно знаючи проблему.

Як правило, якщо проблеми незначні водієві така інформація на панелі приладів не видається, але якщо збій серйозний, на автомобілях без дисплея загоряється "CHECK" або "CHECK ENGINE». На авто, оснащених дисплеєм, може видаватися номер помилки. У такому випадку перше, що потрібно зробити - це провести компютерну діагностику.

Іще одна проблема: так само як і домашній - комп'ютер автомобіля може просто зависнути і його потрібно банально перезавантажити. Зняття клем - не допоможе. Для усунення проблеми потрібно підключати спеціальний пристрій та за його допомогою зтирати помилки.

Як і в бізнесі комп программ сам компьтер це лише половина справи. Потрібен грамотний електрик з розумінням причинно наслідкового зв'язку виникнення будь-якої помилки в системі авто, а також навичками ремонту саме електрообладнання автомобіля.

У нас на СТО КРС-ТІМ до ваших послуг чудово оснащений пост де працює професіонал електрик найвищого рівня.

В СТО krs-team ВАРТІСТЬ КОМП'ЮТЕРНОЇ ДІАГНОСТИКИ - 100 грн.

Часте питання: Чому робота з діагностики: підключити комп. і натиснути кнопку (5хв) коштує 100 грн?
Відповідь: комп'ютер для проведення даної процедури коштує 2000-5000 $, а щорічне оновлення ПЗ до нього від 3000 грн.

Copyright KRS team 2009-2012